Rıdvan Ahmet tekrar aday olduğunu açıkladı!

  Rıdvan Ahmet tekrar aday olduğunu açıkladı!

  Çok değerli Kozlukebir Belediyesi halkı hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.

  Bundan beş yıl önce toplumun her kesimini kucaklayacak şekilde eşitlik ve adalet ilkeleriyle, bu toplaklarda yaşayan herkesin sözü, düşüncesi, görüşü bizim için değerlidir diyerek birikimlerimizi ve çalışmalarımızı önce insan anlayışıyla sizlerin sevgi, güven ve desteğiyle harmanlayarak hizmete talip olmuştuk.

  Gerek ülke, gerek Belediye , gerekse bölge halkı olarak imkanların son derece kısıtlı olduğu, bir gün sonrasında bile ne olacağı belli olmayan kritik ve çok zor bir dönemden geçtik.

  Bu zor dönemde şikayet eden değil şikayet dinleyen, sorun çıkaran değil sorunlara çözüm üreten, dertlerine çare bulan bir yönetim anlayışıyla çalıştık. Her zaman hakkın ve hakikatin yanında adaletsizliğin ise karşısında olduk. Yaratılanı yaradandan ötürü severek, köylerimiz arasında hiç bir ayrım yapmadan, bize oy versin veya vermesin, hiçkimseyi ayırmadan yaşadığımız ve yönettiğiniz belediyeye hizmet için gece gündüz çaba sarfederek imkanlarımız çerçevesinde en iyi hizmeti yapmaya çalıştık. Her zaman hizmet üretmek, değer üretmek ve bugüne kadar yapılamayanları yapabilmek için ugraş verdik.

  Çok değerli Kozlukebir Belediyesi halkı,bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da ekip arkadaşlarımızla birlikte sahip olduğumuz çizgiden ayrılmadan, ahlâklı, ilkeli, edepli, azimli ve kararlı bir şekilde hiç bir güç karşısında eğilmeden, korkmadan yorulmadan bölgemizde sizlere en iyi hizmeti yapabilmek için önümüzdeki Mayıs ayında yapılacak seçimlerde Demokratik Güç Listesi olarak tekrar aday olduğumuzu siz değerli halkımıza bildirmekten onur duyarız.

  Demokratik Güç Listesi Başkanı

  İnşaat Mühendisi Rıdvan AHMET

  ©2017 Burasi Batı Trakya. Tüm Hakları Saklıdır.

  Please publish modules in offcanvas position.